Investice

Díky týmu analytiků a investičních specialistů umíme odborně zhodnotit a doporučit, jak správně rozložit klientská aktiva, abychom co nejvíce omezili míru rizika spojeného s obchodování na finančních trzích a zároveň nabídli stabilní výnosy.

01.
Zkušenosti
Více než 11 let zkušeností na finančích trzích
02.
Odbornost
Naši analytici tvoří investičních strategie a analýzy pro omezení míry rizika
03.
Prosperita
Financování startupů, firem i developerských projektů
04.
Partnerství
Odborná pomoc při vedení a diverzifikaci vlastního portfolia

Investiční pilíře

Fond

Fond SFG Real Estate Fund I, k.s.i.l., v této podobě jako první fond v ČR, vznikl za účelem koupě, následného dokončení a rozprodeje malých a středních developerských a nemovitostních projektů. Fond získal právní formu komanditní společnosti s investičními listy a jeho legislativní úprava je dle §15 ZISIF. Investicí do tohoto fondu obdrží investor počet investičních listů, jejichž předáním se stává spolupodílníkem fondu včetně všech jeho projektů a dlouhodobých aktiv, z nichž pak čerpá předpokládané výnosy.

ETF

Burzovně obchodované fondy jsou stejně jako akcie snadno dostupné investiční nástroje kapitálového trhu. Jednoduchost a pružnost, to jsou hlavní výhody. ETF v sobě zahrnují velké množství finančních nástrojů, ovšem manipulace s nimi je stejná jako u běžných akcií. To znamená, že je lze nakoupit i prodat jedinou transakcí. Jedná se tak o velice efektivní proces, a to především z hlediska nákladovosti. S těmito obchody je spojeno riziko a obchodování s tímto investičním nástrojem zprostředkovává společnost S&P Czech Finance s.r.o.

Dluhopisy

Zpostředkováváme nákup a prodej korporátních dluhopisů ve veřejných i neveřejných nabídkách. Jednotlivé dluhopisy se liší parametry dané emise a typem možné distribuce mezi klienty.

Naši partneři

0
mld. CZK
zprostředkováno v úvěrech pro FO a PO
0
mil. CZK
hodnota vlastních developerských projektů
0
mil. CZK
proinvestováno ve startupech
0
mil. CZK
Objem prodaných nemovitostí
SFG
Stabilní investice pro dlouhodobý rozvoj vašeho portfolia