ROKLEN24: SFG posiluje své řady, na pozici COO přichází Linda Krásová, zkušený lídr nejen v oblasti nemovitostí

Napsali o nás
  |  
24.11.2022
  |  
Roklen24.cz
Investiční a poradenská skupina SFG rozšiřuje svůj klíčový tým o novou provozní ředitelku. Tou je manažerka Linda Krásová, která má dlouholeté zkušenosti s řízením a provozem startupů, středních a velkých společností, stejně jako zkušenost z pozic finanční ředitelky v mezinárodních firmách. Ve své roli se soustředí zejména na řízení a rozvoj celé skupiny SFG a naplňování strategie stanovených cílů. SFG se tak v nejbližším kvartálu s novou provozní ředitelkou (COO) plánuje zaměřit na finanční poradenství a růst vlastních developerských projektů.


Linda Krásová

Do SFG vstupuji s vizí růstu a úspěchu, a to především díky rozvíjení dlouhodobých investičních projektůVěřím v investice do inovací a nových produktů, stejně jako do efektivního řízení a provozu, a podporuji kreativitu lidí s cílem, aby naše skupina SFG nabízela konkurenceschopné služby a produkty. Naším společným záměrem je růst hodnoty skupiny SFG, ale i firem, do kterých se nebojíme investovat a vstoupit,“ říká Linda Krásová.

Linda Krásová má vysokoškolské vzdělání v oblasti business administration a od začátku své kariéry působila na pozicích operativního a finančního manažera – například pro síť pětihvězdičkových hotelů v Evropě a severní Africe Corinthia a taky pro českou společnost SATPO, která se od roku 1994 specializuje na výstavbu rezidenčních nemovitostí v České republice.

„Jsme rádi, že se naší novou COO stává Linda Krásová. Věříme, že její bohaté zkušenosti a lidský přístup posílí naši skupinu a povede nás k zlepšení všech řídicích procesů i výsledků celé skupiny,“ říká Michal Dědek, CEO SFG.

SFG se věnuje odbornému poradenství ve financování jednotlivců i firem, realitním službám a investicím do developmentu a nemovitostí. Kromě realizací nemovitostních projektů, jako jsou bytové jednotky a komerční prostory Gotthard Yard, Byty Vrbenského a Plzeňská, investuje taky do startupů s velkým potenciálem. Mezi ně patří například Sens, který nabízí produkty ze cvrččí mouky jako potravinu budoucnosti, nebo Edhance, jenž tvoří digitální vzdělávací obsah a edukativní programy. Dále se podíleli na startupu ETW, který maximalizuje využití plastového odpadu a zařazuje ho do cirkulární ekonomiky, projektech krabičkové diety na míru NutritionPro nebo Buildiro, který řeší optimalizaci dodávky stavebního materiálu.

Původně vyšlo na Roklen24.cz.

Přehled všech aktualit

SFG
Stabilní investice pro dlouhodobý rozvoj vašeho portfolia