DENÍK.CZ: Luxusní bydlení v centru města. V Kladně vznikne patnáct nových bytů

Napsali o nás
  |  
17.03.2022
  |  
Kateřina Nič Husárová
V historickém centru Kladna byla zahájena výstavba moderního ekologického bydlení. Projekt Byty Vrbenského nabídne 15 bytů a dvě komerční jednotky.

V centru Kladna postaví patnáct nových bytů. Nechybí balkony, sklepy, parkovací místa i komerční prostory. 

kladno_ext_cam01.jpg

Luxusní bydlení s moderním designem a zahradami vybuduje SFG Real Estate Fund, nemovitostní fond ze skupiny SFG. Prodej bude zahájen 1. dubna. Rezidence v blízkosti přírody nabízí dobré dopravní spojení s metropolí, občanskou vybavenost a komfort.

„Nabízíme luxusní bydlení v moderních bytech s nízkou ekologickou stopou v krásném historickém centru města Kladna. V blízkosti se nachází nemocnice, školky, obchody, parky, sportoviště, pošta, kavárny a restaurace. Nespornou výhodou je výborná dostupnost Prahy. Do centra hlavního města lze dojet vlakem či autobusem za 40 minut nebo po dálnici autem za 18 minut,“ popisuje projekt Tereza Kouklová, managing partner SFG holdingu.

Lokalita nabízí mnoho sportovních a kulturních možností. Nechybí zde kina, kluby, divadla, sportovní haly či aquapark. V okolí jsou i přírodní památky, například Žraločí zuby ve Vrapickém lese nebo území CHKO nabízející přírodu vhodnou pro turistiku a vyžití s dětmi.

kladno_op.jpg

Rezidenční projekt disponuje 15 moderními bytovými jednotkami o dispozicích 1 + kk až 3 + kk a výměře 26,5 až 81,6 m2 a dvěma komerčními prostory. Nechybí sklepy, balkony i parkovací místa.

„Byty jsme s přihlédnutím k lokalitě historického centra města Kladna konfigurovali do spojení dobře využitého prostoru a efektivního designu. Chtěli jsme také cílit na okolí bytů, proto jsme se rozhodli zvelebit prostor zelení a vytvořili jsme zahrady, které vylepší nejen vzhled, ale i kvalitu života. Byty jsme navrhli, aby v nich bylo rozptýleno co nejvíce světla a zároveň v nich zůstal dostatek soukromí pro obyvatele. Z použitých materiálů jsme volili probarvené sklo a eloxovaný hliník, který svou lehkostí vyniká ve spojení s procházejícím světlem,“ přibližuje estetickou stránku architekt bytů Miroslav Ščudla.

Původně vyšlo ZDE.

Přehled všech aktualit

SFG
Stabilní investice pro dlouhodobý rozvoj vašeho portfolia